Rocol Özel Yağları Kocaeli Bölge Bayii

Teknik olarak gelişmiş endüstriyel yağlayıcılarımız size şu konularda yardımcı olur:
Bileşen ömrünü uzatın
Yağlama aralıklarını artırın
Arıza süresini azaltın
ROCOL , endüstrinin en geniş yüksek performanslı yağlama ve bakım ürünleri portföylerinden birini sağlar. Müşterilerle yakın çalışmak, fabrikaları çalışır durumda tutmanın günlük zorluklarını anladığımız anlamına gelir.

Endüstriyel uygulamalar için güvenebileceğiniz performans
Ürün geliştirmedeki deneyimimiz ve uzmanlığımız, ileri teknolojimizin, üretimin etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ekipmanınızın en yüksek standartta tutulmasını sağladığı anlamına gelir.
Ürünlerimiz birden fazla uygulamaya yöneliktir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ihtiyacınız olan performans iyileştirmelerini size nasıl verebileceğimizi görmek için müşteri sitelerini ziyaret etme fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz:
Yaşam döngüsü maliyetleri
MTBF’yi Azaltma ve İyileştirme – Arızalar Arasındaki Ortalama Süre
TCO – Yağlayıcı bakım programınızın Toplam Sahip Olma Maliyeti
Özel laboratuarlarımız ISO , ASTM ve IP (Petrol Enstitüsü) standartlarına göre test eder , böylece en yüksek kaliteli ürünleri kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Yatak yağlaması
Eksiksiz rulman gresleri yelpazemiz, uygulamanız için doğru ürünü sağlar. İster yüksek yük, ister yüksek hız, yüksek sıcaklık veya yüksek nem olsun, rulmanlarınızı çalışır durumda tutacağız!

Bizim SAPPHIRE aralığı etkili uzun süreli yağlama sağlamak ve bugünün üretim ortamının sürekli artan ihtiyaçlarını karşılayacak. Doğru Yağlama rejimlerini uygulayarak şunlardan yararlanacaksınız:
Güç tasarrufu
Daha az yağlayıcı kullanımı
Yedek parça maliyetlerinde azalma
Arıza süresini azaltın
Hem planlanmış hem de planlanmamış
OEE’yi İyileştirin (Genel Ekipman Verimliliği)
Daha fazla üretkenlik / çıktı

Anti-Seize çözümleri
Kaymayı önleyici ürünler, gevşemeyi, tutukluğu ve aşınmayı önlemek için cıvatalara, bağlantı elemanlarına, flanşlara ve diğer kelepçeli arayüzlere uygulanır ve ayrıca sökme işlemini kolaylaştırmak için yağlama yapar.
Tutukluk önleyici macunlar, gresler ve kaplamalar olabilir ve belirli sistemlere uyması için geniş bir malzeme yelpazesine (örn. Bakır, nikel) dayanabilir. Bu nedenle, belirli sistem için doğru tutukluk önleyici ürünün seçimi çok önemlidir.